fbpx

Filtry

Filtry

Sortuj w/g

Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane prawem znaki probiercze.

Wszystkie produkty w naszym asortymencie nie zawierają niklu, przez co nie uczula i nie powoduje reakcji alergicznej.

Biżuteria patriotyczna

Biżuteria patriotyczna, na którą składają się przede wszystkim sygnety patriotyczne i zawieszki to wyroby jubilerskie, które kierujemy przede wszystkim do mężczyzn. Wynika to ze specyfiki oferowanej biżuterii oraz jej rozmiaru – standardowe zawieszki patriotyczne mają długość ok. 4 centymetrów i wymagają zawieszenia na masywnym łańcuszku.

Odpowiadając na bardzo konkretne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów w aspekcie biżuterii patriotycznej skupiamy się na sprzedaży i dystrybucji wyrobów jubilerskich do użytku codziennego. Oferowane sygnety patriotyczne i zawieszki są wykonywane w taki sposób, aby zapewnić pełną czytelność detalu, jednocześnie gwarantując trwałość i odporność biżuterii na uszkodzenia mechaniczne. Zdecydowana większość naszego asortymentu to biżuteria patriotyczna oksydowana.

Dlaczego biżuteria patriotyczna jest oksydowana?

Oksydacja to proces galwaniczny polegający na chemicznym pokryciu powierzchni elementu warstwą tlenku srebra, która nadaje mu ciemniejsze zabarwienie. Oksydację wykonuje się w celu uzyskania konkretnego efektu wizualnego. Biżuteria oksydowana uzyskuje zabytkowy charakter, a widoczna na niej powłoka jest ciemna i bardziej matowa. Dzięki temu oksydowane sygnety i zawieszki nie odbijają tak intensywnie światła. Co ważne wyrób jubilerski oksydowany zyskuje dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne, dzięki czemu biżuteria nie zmienia koloru pod wpływem noszenia i jest całkowicie odporna na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych.

W przypadku biżuterii patriotycznej oksydacja jest zabiegiem celowym, dzięki któremu uzyskujemy zamierzony efekt wizualny i funkcjonalny.

Biżuteria patriotyczna – Sklep Online

Wysokiej jakości biżuterię patriotyczną możesz kupić online. Nasz Sklep oferuje szeroki asortyment biżuterii srebrnej w powłoce oksydowanej. Oferujemy m.in. sygnety patriotyczne, zawieszki, spinki do mankietów, obrączki i ryngrafy. Zależy nam na jakości oferowanej biżuterii patriotycznej, dlatego proponujemy wyroby pochodzące ze sprawdzonych pracowni jubilerskich. To gwarantuje wysoką precyzję wykonania oraz wyraźny detal, szczególnie widoczny w przypadku misternie rzeźbionych sygnetów z drobiazgowo opracowanym detalem patriotycznym.

Nasz Sklep Online obsługuje zamówienia z terenu całego kraju. Zamówienia realizujemy przy współpracy z rzetelnymi dostawcami usług logistycznych, co daje nam pewność bezpieczeństwa i terminowych dostaw. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z oferowanym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© Ulex 2020 | Polityka prywatności

Projekt i wykonanie it-geeks.pl